ANTALYA AKSU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇEN´in 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

Milletleri kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenden, eğiticiden yoksun bir millet henüz millet adını almak kabiliyetini kazanmamıştır. Ona basit bir kitle denir, millet denemez.      Bir kitle millet olabilmek için mutlaka eğiticilere, öğretmenlere muhtaçtır.    Gazi Mustafa Kemal
Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü Süleyman GÖKÇEN´in 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı Açılış Mesajı

 

Yeni umutların filizlendiği yeni yeni başlangıçlar ve yeni işlenecek binlerce cevher. Her yüreğin köşesinde farklı bir telaş, farklı bir coşku. Adeta annenin dilinde, babanın gözünde, öğrencinin yüreğinde, öğretmenin defterinde gizlenmiş bir öğrenme sevdası.

 

Sevgili Öğrenciler ;

Biz de her yaşta birbirimizden öğreniyoruz hayatı … Bizim anılarımızı süsleyen okul yılları, sizin için Bembeyaz bir sayfa ve her satırında sizden izler var. En güzel başlangıçlar için ziller çalacak, sizler koşacaksınız tersleri. Attığımız her adım size dönecek ,verdiğiniz emekler birikerek hazırlayacak sizi geleceğe ve hayata. Size yürekten inanıyor ve yeni eğitim öğretim yılında başarılar diliyorum.

 Kıymetli Meslektaşlarım;

 

 Yarınlarımızın emanetçisi ve yarınların yapıtaşı, olmazsa olmazı sizlersiniz. Sizin bütün gizli cevherleri işleyeceğinize yürekten inanıyorum, yeni nesil sizlere emanettir Sizler geleceğin mimarlarısınız. Gelecek sizlerle şekillenecek. Sizin eserlerinize değer biçilemez.

 

 Saygıdeğer Veliler;

 

 Yeni nesli en iyi şekilde yetiştirmek için gecenizi gündüzünüze katacağınızı ve her türlü zorluğun üstesinden geleceğinize yürekten inanıyorum. Bu Kutlu yolda yükümüzü paylaştığınız için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

 17 Eylül… Bir kez daha bütün millet Tek Yürek eğitim seferberliğine…

 

 Yolunuz, yolumuz  açık olsun 2018-2019 eğitim öğretim yılı başarılı hayırlı bir yıl  olsun.

                                                                                                                                                   Süleyman GÖKÇEN

 

                                                                                                                                            Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Macun Mh. Mektep Sk. No12 Eski Revir Binası Aksu/ANTALYA - 02424262603 - 02424262602

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.