ANTALYA AKSU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman GÖKÇEN´İN 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman GÖKÇEN´İN 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama Mesajı

               29 Ekim 1923 bağımsızlık mücadelemizin ve istiklal ruhunun taçlandırıldığı tarihimizdeki müstesna günlerden biridir. Şanlı bir tarihe ve büyük bir medeniyet birikimine sahip olan büyük Türk milletinin, özgürlük ve bağımsızlığının simgesi olan Cumhuriyetin 94. yıldönümünü büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Binlerce yıllık güçlü ve dirayetli devlet tecrübesi üzerine inşa edilen ve bugün 94. Kuruluş yıl dönümünü kutladığımız Cumhuriyetimizi; millet olarak daima daha ileri noktalara taşıma, muasır medeniyet seviyesinin üzerine çıkarma azim ve kararlılığını sürdürmekteyiz.

Bugün eğitim camiamızın birer neferleri olarak bizler Cumhuriyetin 100. yılını kutlamaya hazırlanırken her alanda daha güçlü ve daha gelişmiş bir Türkiye için bu yolda donanımlı, şuurlu, bilinçli ve eğitimli bir nesil yetiştirme çabasındayız.

 Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, silah arkadaşlarını, ülkemizin bağımsızlığı için canlarını ortaya koyan tüm şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyor, milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyorum.

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                 Süleyman GÖKÇEN           

    Aksu İlçe Milli Eğitim Müdürü

               

Macun Mh. Mektep Sk. No12 Eski Revir Binası Aksu/ANTALYA - 02424262603 - 02424262602

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.