ANTALYA AKSU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLU OLSUN

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman GÖKÇEN'in İlköğretim Haftası Mesajı
İLKÖĞRETİM HAFTASI KUTLU OLSUN

Eğitim, insanların hayatlarına yön veren, toplumların gelişmesini sağlayan en önemli unsurlardan biridir. Bu bilinçle, eğitimde her zaman daha iyisini hedefliyoruz. Öğrencilerimize en iyi eğitimi sunabilmek, onların potansiyellerini en üst düzeye çıkarabilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. 

Sevgili öğrenciler, sizler geleceğimizin teminatısınız. Bu yıl da bilgiye aç ve meraklı bir şekilde öğrenmeye devam edeceğinize inanıyoruz. Unutmayın ki bilgi güçtür ve sizler bu gücü elde etmek için buradasınız. Hedeflerinizi belirleyin, azimle çalışın ve başarıya ulaşmak için hiçbir engelin sizi durdurmasına izin vermeyin.

Değerli öğretmenler, sizler geleceğimizi şekillendiren kıymetli rehberlersiniz. Öğrencilerimize rehberlik ederken, onların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmak için büyük bir sorumluluk taşıyorsunuz. Eğitimdeki özverili çalışmalarınızı takdir ediyor ve destekliyoruz.

Saygıdeğer veliler, çocuklarınızın eğitim sürecine aktif bir şekilde katılımınız, onların başarısı için çok önemlidir. Onlara destek olun, meraklarını teşvik edin ve eğitimlerine duyduğunuz ilgiyi her zaman gösterin.

2023-2024 eğitim öğretim yılında, başta sağlık ve güvenlik olmak üzere tüm konularda gereken önlemleri almış bulunuyoruz. Öğrencilerimizin ve personelimizin sağlığı bizim için her zaman önceliklidir.

Bu yeni eğitim yılında, başarılar, yeni deneyimler ve güzel anılarla dolu bir yıl geçirmenizi diler, tüm eğitim camiamıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir dönem temenni ederiz. Unutmayın ki eğitim, birlikte daha güzel bir geleceğe doğru adım atmamızı sağlayan en önemli araçlardan biridir.

Hep birlikte başaracağımıza inanarak İlköğretim Haftasını kutluyor, 2023-2024 eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum.

                   

                                                                                                             Süleyman Gökçen

                                                                                                        İlçe Milli Eğitim Müdürü

Macun Mh. Mektep Sk. No12 Eski Revir Binası Aksu/ANTALYA - 02424262602

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.